
Стол - верстак Siker WB001 стол слесарный для инструментов рабочий для мастерской столярный верстак SPL
2 662 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-40810112
Верстак має велику робочу поверхню, що полегшує розпилювання та свердління. Можна використовувати на складах, магазинах, майстернях. Завдяки місткому ящику і гачкам він вмістить усі необхідні інструменти, зберігаючи порядок у вашому гаражі.
* Інструменти не входять до набору
Основні характеристики :
Максимальне навантаження : 230 кг
Розміри 119х50х149,5 см
Верхній розмір 119,5х50 см
Розмір стінки 119х53 см
Розмір ящика 108х58 см
Ширина між отворами 5 см
12 гачків в комплекті
Матеріал рами: Метал
Товщина вертикальної сталі 1,2 мм, балки
Товщина сталі 1,0 мм
Просторий ящик , оснащений міцними напрямними, вмістить усі необхідні інструменти, зберігаючи порядок у вашому гаражі.
Настінні гачки забезпечують швидкий доступ до інструментів.
Кронштейни під стільницею збільшують допустиме навантаження на стільницю.
Висоту полиці можна регулювати.
Ніжки столу захищені накладками.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siker |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Материал столешницы | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Крючок |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Общие параметры | |
| Высота | 149.5 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 119.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40810112 |
| Тип назначения | Стол - верстак Siker WB001 стол слесарный для инструментов рабочий для мастерской столярный верстак |
- Цена: 2 662 ₴










