
Тележка ручная транспортная грузовая Siker 280 кг со складной платформой для склада 53 * 34 см металличес SPL
2 986 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-60000034
Особливості :
- міцна сталева конструкція
- стаціонарна платформа з міцної листової сталі
- складна платформа, що збільшує можливості завантаження
- ручки із захистом для рук
- сталевий захист колеса
- високоміцні пластиковы колеса
- у товарів які перевозяться багато точок опори, вони тримаються за всю раму
Технічні характеристики :
Виробник: Siker
Гарантія: 15 місяців
Матеріал: метал
Розміри:
Довжина - 53см
Ширина - 34 см
Висота - 113 см
Максимальне навантаження - 280 кг.
Вага - 12 кг
Візок оснащений 2 пластиковими колесами діаметром 25 см
Конструкція з міцного металу
Всі петлі і рами коліс оцинковані
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siker |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 280 кг |
| Количество колес | 2 шт |
| Собственный вес | 12 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип колес | Камерный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1130 мм |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 60000034 |
| Тип назначения | Тележка ручная транспортная грузовая Siker 280 кг со складной платформой для склада 53 * 34 см металлическая |
- Цена: 2 986 ₴









