
Кресло офисное черное Bonro B-8330 компьютерное с сеткой для офиса с подголовником, стул рабочий (bo-41000011)
1 721 ₴
- В наличии
- Код: bo-41000011
Cидіння крісла заповнене шаром м'якої піни товщиною в кілька сантиметрів і оббите естетичної чорної мембранної тканиною.Спинка покрита сіткою з мікрофібри.
Регульований підголівник і поперекова опора також є зручними рішеннями. Міцна основа хрестовини виготовлена з міцного пластику. Пластикові колеса входять в стандартну комплектацію.
Модель оснащена механізмом нахилу,який дозволяє користувачеві гойдатися в кріслі, фіксувати спинку в оптимальному (вертикальному) робочому положенні, регулювати висоту сидіння і обертатися на 360 °.
Можливість вільного гойдання.
Блокування крісла в вертикальному положенні - для роботи.
Підлокітники виготовлені з міцного пластику.
Висота сидіння регулюється.
Інструкції та інструменти включені.
Максимальне навантаження - 120 кг.
Крісло для самостійної збірки.
]]>| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Bonro |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 13 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 48 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл, пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 41000011 |
| Тип назначения | Кресло офисное Bonro B-8330 кресло компьютерное черное с сеткой для офиса с подголовником стул рабочий |
- Цена: 1 721 ₴








