
Скамья для тренировок Atleto QN-B202B многофункциональный профессиональный силовой тренажер для дома SPL
2 045 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-20321908
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лавка Atleto QN-B202B підійде для інтенсивних домашніх тренувань. Тренажер складається з стійкої і міцної конструкції, має широкий функціонал, завдяки якому дозволяє виконувати велику кількість вправ.Спинка і сидіння лавки має безліч регулювань кута нахилу і можливість повністю відхилитися до горизонтального положення. Є можливість регулювання ніжки , що дозволяє робити вправу з негативним нахилом.Тренажер забезпечений м'якими валиками які сприяють комфортному упору ніг при виконанні вправ. Валики регулюються по висоті, і кожен користувач зможе налаштувати їх під себе. Гумові ніжки виключають ймовірність ковзання тренажера при тренуваннях.
Технічні характеристики:
- Виробник: Atleto
- Гарантія: 12 місяців
- Лавка призначена для м'язів преса, спини, грудей, рук і ніг
- Регульований кут нахилу спинки (8 положень)
- Регульований кут сидіння (3 положення)
- Регульований кут опори (3 положення)
- Розміри в зібраному вигляді: 157 х 120 х 110 см (Д х Ш х В)
- Розміри в вертикальному положенні: 65 х 120 х 160 см (Д х Ш х В)
- Тримачі ваг - товщина 2,5 см і довжина 19 см
- Вага: 13,5 кг
- Легко розкладається і складається
- Максимальна вага користувача - 110 кг
]]>| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Производитель | Atleto |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 157 см |
| Ширина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20321908 |
| Тип назначения | Скамья для тренировок Atleto QN-B202B многофункциональный профессиональный силовой тренажер для дома |
- Цена: 2 045 ₴






