
Полка стеллаж металлический Siker PM9040 180*90*40 см нагрузка 875 кг сборной для гаража черный (bo-40810119)
1 597 ₴
- Готово к отправке
- Код: bo-40810119
Особливості :
- округлені краї металевих профілів;
- міцна металева конструкція;
- Високе максимальне навантаження;
- монтажні отвори розташовані по всій довжині ніжок, що дозволяє встановлювати полиці на будь-яку висоту;
- можливість розділити книжкову шафу на дві менші або зробити з неї верстати;
- враховуючи можливість використання полиць в офісних приміщеннях, ніжки полиць мають пластикові накладки, що захищають поверхні від подряпин і пошкоджень.
Характеристики :
Виробник : Siker
Гарантія: 12 місяців
Розмір продукту: 180 см x 90 см x 40 см.
Вага: 13 кг
Кількість полиць у стелажі: 5
Товщина профілю: 0,62 мм;
Товщина дошки: 4 мм;
Максимальне навантаження на полицю: 175 кг рівномірно розподіленої ваги.
Максимальне навантаження на всю стійку: 875 кг
Спосіб кріплення: вставний (push-in)
Матеріал: метал, МДФ
Профілі: метал - порошкове покриття
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siker |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40810119 |
| Тип назначения | Полка стеллаж металлический Siker PM9040 180 * 90 * 40 см нагрузка 875 кг стеллаж сборной для гаража черный |
| Ширина стеллажа | 900 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Высота стеллажа | 1800 мм |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 175 кг |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 875 кг |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Тип полок | Прямые |
| Назначение стеллажа | Для спорттоваров, Для непродовольственных товаров, Для бытовой химии, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты) |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип | Стеллаж |
| Материал полки | МДФ |
- Цена: 1 597 ₴










