
Полка стеллаж металлический Siker G9040 90 х 40 х 180 см нагрузка 875 кг стеллаж сборной для гаража и кла SPL
1 305 ₴
- Готово к отправке
- Код: bo-40810114
Функціональний та стійкий стелаж для зберігання у сріблястому кольорі, який ідеально підійде для:
- гаражу
- складу
- магазину
- підвалу
Стелаж займає мало місця, але завдяки полицям у ньому багато місця для зберігання.
Складається із 5 полиць, на які можна поставити продукти, коробки або інструменти з максимальним навантаженням до 175 кг на кожну полицю.
Додатковою перевагою нашого стелажу є те, що його можна поділити на два менші.
Для вашої безпеки - закруглені краї, які повністю виключають можливість отримання травм при використанні.
Особливості:
- метал, оцинковані профілі
- 5 міцних полиць із МДФ
- можливість регулювання висоти полиць на ваш розсуд (кожні 40 мм)
- центральні кронштейни полиці
- високе максимальне навантаження
- можливість розкладання на дві менші стійки
- можна використовувати як робочий стіл
- швидке та просте складання за допомогою запресовування, без гвинтів
- пластикові накладки на ніжки забезпечують кращу стійкість і не дряпають підлогу
Технічні дані:
Виробник : Siker
Гарантія: 12 місяців
Колір: сріблястий оцинкований
Розміри: 180 х 90 х 40 см
Кількість полиць: 5 шт.
Матеріал полиць : МДФ
Центральні кронштейни полиці
Оцинковані профілі
Товщина профілю: 0,63 мм
Товщина МДФ : 4мм
Пластикові накладки на ніжки: 8 шт.
Максимальне навантаження на полицю: 175 кг
Максимальне комбіноване навантаження: 875 кг
Спосіб кріплення: безгвинтовий (запресування)
Стелаж має бути прикріплений до стіни
Максимальні навантаження дійсні при рівномірному розподілі навантажень на полицю і на полиці по відношенню один до одного.
Предмети, виставлені на полицях, не є частиною комплекту. Ілюстративні фотографії.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siker |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40810114 |
| Высота стеллажа, мм | 1800 мм |
| Глубина стеллажа, мм | 400 мм |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию, кг | 875 кг |
| Максимальная нагрузка на одну полку, кг | 175 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Ширина стеллажа, мм | 900 мм |
| Вариант установки | Напольный |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Тип полок | Прямые |
| Назначение стеллажа | Для спорттоваров, Для непродовольственных товаров, Для бытовой химии, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты) |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип | Стеллаж |
| Материал полки | МДФ |
- Цена: 1 305 ₴









