
Кресло офисное Bonro В-173 FULL KD компьютерное офисное кресло, пластиковый черный рабочий стул(bo-42300031)
805 ₴
- В наличии
- Код: bo-42300031
Оригінальне рішення творців всієї конструкції доповнило металевої тасьмою з темних лакованих трубок, що, безумовно, вплинуло на її сприйняття цінителями сучасних інтер'єрів.Якщо ви шукаєте стілець, який стане кульмінацією цікавої ідеї, а не черговою авангардною примхою без підтримки, це буде ідеальним продуктом для вас.
Характеристики:
Виробник: Bonro;
Глибина: 52,5 см;
Висота: 81 см;
Ширина: 46 см;
Висота сидіння: 44 см;
Висота спинки: 41 см;
Відстань між ніжками: 39 см;
Товщина сидіння: 6-8 мм;
Сидіння: Пластик;
Матеріал ніг: бук;
Колір ніг: світле дерево;
Максимальне навантаження: 120 кг;
Гарантія: 12 місяців.
]]>| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Производитель | Bonro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 82 см |
| Глубина кресла | 52 см |
| Ширина кресла | 46 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Ширина сиденья | 46 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл, пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 42300031 |
| Тип назначения | Кресло офисное Bonro В-173 FULL KD компьютерное офисное кресло, пластиковый черный рабочий стул для офиса |
- Цена: 805 ₴






