
Садовая качеля FunFit 3-х местная 180 х 170 х 100 см подвесная с навесом и подушками зеленая для сада бол SPL
3 424 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-80000008
- Садова гойдалка - це ідеальна пропозиція для всіх, хто бажає насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, чи то в саду, на ділянці або відкритій терасі.
- Величезною перевагою гойдалки є легка збірка і розбирання при забезпеченні міцної, стійкої конструкції
- Фарбування порошковим методом
- Пластикові ніжки на кінцях ніг забезпечують стабільність всієї гойдалки і захищають поверхню від подряпин
- Регульована, виготовлена з поліестеру, дах захищає від сонця
- Комфортні сидіння підвішені на пружинах
Розміри всієї гойдалки:
Ширина: 180 см
Висота: 170 см
Глибина: 100 см
сидіння:
Ширина: 140 см
Висота: 45 см
Глибина: 45 см
Регулювання козирка: Так
УПАКОВКА:
Розміри: 14х58х138 см
Вага: 18,5 кг
]]>| Габаритные размеры качели | |
|---|---|
| Вес | 18.5 кг |
| Высота | 1700 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 450 мм |
| Ширина сиденья | 1400 мм |
| Основные | |
| Комплектация навесом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | 3-х местная не раскладная |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 80000008 |
| Тип назначения | Садовая качеля FunFit 3-х местная 180 х 170 х 100 см подвесная с навесом и подушками зеленая для сада большая |
- Цена: 3 424 ₴









