
Лежак шезлонг кресло Bonro SP-152-4 раскладное на колесиках садовое кресло черное пляжное для отдыха с кр SPL
578 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-70000019
Особливості:
- практичний і зручний
- міцна конструкція з алюмінію
- знімний і регульований дашок
- регульована спинка в 5-х положеннях
- матеріал стійкий до погодних умов
- лежак оснащений подушкою
- додаткова кишеня ззаду
- великі колеса для зручності перенесення
Технічні характеристики :
Виробник: Bonro
Гарантія: 12 місяців
Вага: 3,8 кг
Максимальне навантаження: 100 кг (20 кг у якості візка)
Матеріал каркасу: алюміній
Матеріал тканини: 600D поліестер
Алюмінієві труби 25/19/16 мм, товщина 1 мм
Розміри :
Спинка: висота 49см, ширина 52 см.
Сидіння: довжина 63 см, ширина 52 см
Висота від землі: 12 см
Загальна довжина шезлонга в розкладеному вигляді: 150 см.
Діаметр колеса: 22 см
Складений:
Висота: 22 см
Ширина: 64 см
Довжина: 115 см
]]>| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.8 кг |
| Высота | 12 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 52 см |
| Основные | |
| Производитель | Bonro |
| Количество колесиков | 2 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие колесиков | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 70000019 |
| Тип назначения | Лежак шезлонг кресло Bonro SP-152-4 раскладное на колесиках садовое кресло черное пляжное для отдыха с крышей |
- Цена: 578 ₴










