
Барный стул Bonro B-087 хокер для барной стойки кожаное барное кресло со спинкой стульчик для кухни серый SPL
2 012 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-40600006
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Барний стілець зі спинкою Bonro B-087 є прикладом зручного і практичного стільця, адже крім м'якої еко-шкіри, якою оббите сидіння, стілець може похвалитися наявністю зручної широкої спинки для підтримки спини.
Характеристики :
Сидіння з еко-шкіри;
Хромовані елементи;
Гумове покриття для запобігання подряпин на підлозі;
Плавне регулювання висоти сидіння;
Діаметр бази: 39 см;
Оборот на 360 градусів;
Сидіння: 39 х 53,5 см;
Спинка: 35 х 48 см;
Мінімальна висота сидіння: 59 см;
Максимальна висота сидіння: 81 см;
Максимальне навантаження: 120кг;
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonro |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Серый |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Особенности | Комплектация подножкой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 40600006 |
| Тип назначения | Барный стул Bonro B-087 хокер для барной стойки кожаное барное кресло со спинкой стульчик для кухни серый |
- Цена: 2 012 ₴







