
Батут с защитной с внутренней сеткой Atleto уличный спортивный 140 см синий на 6 опор маленький для детей SPL
3 187 ₴
- Готово к отправке
- Код: bo-21000400
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавці.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник: Atleto
Діаметр 140 см (4,5 ft)
Кількість опор сітки 6
Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання).
Додаткові переваги:
Наявність віх комплектуючих до всіх розмірів батутів Atleto
Інструкція по зборці
Інструкція по експлуатації.
Покращення фізичного стану;
Поліпшення кровообігу;
Спалювання калорій;
Поліпшення роботи легенів;
Поліпшення зовнішнього вигляду;
Розслаблення і поліпшення загального самопочуття.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Производитель | Atleto |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Всепогодность |
| Конструкция | Круглая |
| Диаметр батута | 140 см |
| Высота с сеткой | 160 см |
| Расположение защитной сетки | Внутренняя |
| Максимальная нагрузка | 45 кг |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Тип | Батут |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000400 |
| Тип назначения | Батут с защитной с внутренней сеткой Atleto уличный спортивный 140 см синий на 6 опор маленький для детей |
- Цена: 3 187 ₴







