
Батут с защитной наружной сеткой Atleto уличный спортивный 152 см зеленый на 6 опор маленький для детей S SPL
3 401 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-21000111
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут Atleto 152см ідеально підходить для дітей молодшого віку. Це шанс для розваг навесні і влітку, коли погода зовні заохочує на активність поза домом, а також веселе проведення часу коли погана погода, тому що, батут можна використовувати також всередині будинку або квартири. Стрибки на батуті прекрасно впливають на зміцнення м'язів і поліпшення фізичного стану, тому батути стали настільки популярними в усьому світі.
Батут Atleto - це безпечне і стабільне спортивне спорядження діаметром 152см. Захисна сітка оснащена міцним замком. Стовпці каркаса покриті м'якою губкою, а пружини, що фіксують мат, покриті спеціальними захисним коміром, Який має піну всередині. Такі рішення гарантують безпечне використання батута і захист від механічних травм.
Висота батута: 110 см
Кількість ніжок: 3U
Кількість опор сітки: 6 шт
Пружини: 36 шт
Сітка: зовнішня
Товщина металу каркаса: 1,5мм
Тип: батут
Діаметр: 152см (5ft)
Висота сітки: 80см
Максимальне навантаження : 60 кг
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Производитель | Atleto |
| Высота с сеткой | 160 см |
| Диаметр батута | 152 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Шестиугольная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Особенности | Всепогодность |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000111 |
| Тип назначения | Батут с защитной наружной сеткой Atleto уличный спортивный 152 см зеленый на 6 опор маленький для детей |
- Цена: 3 401 ₴



