
Батут с защитной наружной сеткой Atleto уличный спортивный 252 см на 6 опор маленький для детей с крышей SPL
7 669 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-21000132
користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС.
Оснащений 42 оцинкованими пружинами, закритими надійним захисним матеріалом.
Поверхня оточена захисною сіткою на блискавці.
Мат батута стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Висота поверхні для стрибків над землею - 50 см
Висота захисної сітки - 165 см
Загальна висота разом з сіткою - 215 см
Середня поверхня для стрибків - 211 cм
Максимальне навантаження : 120кг
У результаті стрибків ви:
Покращуєте фізичний стан;
Покращуєте кровообіг;
Спалюєте калорії;
Покращуєте роботу легенів;
Покращуєте зовнішній вигляд;
Розслабитеся і покращите загальне самопочуття.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 40 кг |
| Высота с сеткой | 215 см |
| Диаметр батута | 252 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Разные цвета |
| Производитель | Atleto |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000132 |
| Тип назначения | Батут с защитной наружной сеткой Atleto уличный спортивный 252 см на 6 опор маленький для детей с крышей |
- Цена: 7 669 ₴






