
Щітка для снігу зі скребком ERGO, ICE2705A SPL
339 ₴
- Готово к отправке
- Код: br-ICE2705A
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щітка для снігу зі скребком ERGO, ICE2705A
Класичний варіант зимового автомобільного аксесуара, що з одно боку має щітку для змітання снігу, а з іншого боку - скребок для видалення паморозі та льоду з лобового скла.Виготовлено з високоякісного пластику, що є стійким до низьких температур.
Скребок має поролонову накладку, яка захищає від охолодження руки та підвищує комфорт користувача.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ICE2705A |
| Длина | 60см |
| Цвет | Чорний , Зелений |
| Материал | Пластик |
| Фасування | 1 , 12 |
| Ширина | 10,5см мм |
- Цена: 339 ₴

