
Щітка для снігу зі скребком, 89-117см, TELESCOPIC, ICE2703A SPL
488 ₴
- Готово к отправке
- Код: br-ICE2703A
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щітка для снігу зі скребком, 89-117см, TELESCOPIC, ICE2703A
Щітка для снігу + скребок TELESCOPIC використовується для легкого видалення снігу, інею та льоду зі скла автомобіля. Скребок виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до низьких температур. Подовжена телескопічна ручка полегшує використання щітки та скребка без необхідності контакту рук зі сніговим покривом.Скребок має дві поролонові накладки для захисту від охолодження рук і підвищення комфорту роботи користувача.
Розміри:
- Максимальна довжина: 117 см
- Мінімальна довжина: 89 см
- Ширина скребка: 11,5 см
- Ширина щетини: 21 см
- Висота щетини: 5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ICE2703A |
| Длина | 117см |
| Цвет | Чорний , Зелений |
| Материал | Пластик |
| Фасування | 1 , 20 |
| Ширина | 11,5см мм |
- Цена: 488 ₴

