
Батут с защитной с наружной сеткой Atleto уличный спортивный 140 см зеленый на 6 опор маленький для детей SPL
2 864 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-21000125
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут Atleto дозволить вашим дітям полюбити заняття спортом.
Цей безпечний батут з шестигранними кутами допоможе вашій дитині поліпшити свої навички стрибків, поліпшивши метаболізм і підвищивши імунітет. Він має міцну раму з оцинкованої сталі і трикутну підставу для додаткової стійкості, а сітка захисної огорожі надійно прикріплена до стрибкового мату, щоб усунути небезпечні зазори і захистити ніжки дитини від пошкоджень.
Захисний чохол з піноматеріалу запобігає несподівані удари ваших дітей під час стрибків.
Характеристики :
Колір:синій
Діаметр: 140 см
Кількість ніжок: 6
Кількість пружин: 30 шт
Максимальна нагрузка : 60кг
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Производитель | Atleto |
| Высота с сеткой | 109 см |
| Диаметр батута | 140 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Шестиугольная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Особенности | Всепогодность |
| Расположение защитной сетки | Внутренняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000125 |
| Тип назначения | Батут с защитной с наружной сеткой Atleto уличный спортивный 140 см зеленый на 6 опор маленький для детей |
- Цена: 2 864 ₴









