
Батут фитнес мини Atleto уличный спортивный 102 см зеленый на 6 опор маленький для детей без защитной сет SPL
1 466 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-21000117
Захисна накидка на пружини: високоякісна захисна накладка щільно закриває пружини, щоб запобігти травмам під час стрибків на батуті та забезпечити більш стабільне і безпечне тренування.
Завдяки пружинам і мату для стрибків Ви можете насолоджуватися еластичністю батута, поки ви м'яко стрибаєте. Підходить для дорослих і дітей.
Фітнес і вправи: компактний і портативний міні-батут можна використовувати де завгодно.Простота збирання: швидка і проста збірка протягом декількох хвилин, ніяких додаткових інструментів не потрібно.
Характеристики:
Колір: зелений
Кількість ніжок: 6 шт
Кількість пружин: 32 шт
Діаметр батута: 102 см
Максимальна нагрузка : 50 кг
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 7.6 кг |
| Производитель | Atleto |
| Диаметр батута | 102 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000117 |
| Тип назначения | Батут фитнес мини Atleto уличный спортивный 102 см зеленый на 6 опор маленький для детей без защитной сетки |
- Цена: 1 466 ₴




