
Стол письменный Bonro 267 металлический в стиле лофт коричневый 100 х 75 х 50 см прямоугольный компьютерн SPL
1 620 ₴
- Готово к отправке
- Код: bo-42800032
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Bonro виконаний у стилі лофт. Стіл стійкий, тому на ньому можна розмістити комп'ютер, монітор, комплект колонок або ноутбук, принтер, настільну лампу, книги та зошити. Робити домашню роботу або вчитися віддалено за столом, не виходячи з власного будинку, набагато ефективніше, ніж це робити на ліжку. Те саме стосується віддаленої роботи або інших видів діяльності, в яких робочий стіл полегшить вам завдання.
Особливості :
- порошкове фарбування
- металевий каркас
- Стабільна конструкція
- легке складання
Характеристики:
Виробник: Bonro
Гарантія: 12 місяців
Матеріал: ДСП, метал
Розміри: 100 х 50 х 75 см (ширина х глибина х висота)
Вага: 11,3 кг
Максимальне навантаження на стільницю: 50 кг
Товар для самостійного складання
Виріб можна комбінувати з іншими меблями з цієї колекції, яка ідеально виглядатиме разом.
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonro |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 42800032 |
| Тип назначения | Стол письменный Bonro 267 металлический в стиле лофт коричневый 100 х 75 х 50 см прямоугольный компьютерный |
- Цена: 1 620 ₴




