
Полка стеллаж металлический Bonro ST-111 нагрузка 25 кг этажерка 172 х 56 х 34 см коричневая сборная лофт SPL
2 166 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-42800039
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надайте своєму житловому простору щось певне за допомогою цієї книжкової полиці. Завдяки індустріальному вінтажному стилю та функціональному дизайну полиця ST-111 наведе порядок у вашому домі.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Колір: коричневий, чорний
Матеріал: ДСП, метал
Кількість полиць: 5
Вага на полицю: 5 кг
Розкладний: Ні
Стійкий до подряпин: Так
Загальний розмір:
Висота: 172 cм
Ширина: 56 см
Глибина: 34 см
Відстань між полицями: 34 см
Розміри полиць:
Висота: 34 cм
Ширина: 56 см
Глибина: 34 см
Вага: 15,3 кг
Загальне максимальне навантаження: 25 кг
Гарантія: 12 місяців
Додатково: виріб можна комбінувати з іншими полицями з цієї колекції, які разом виглядатимуть стильно та лаконічно.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bonro |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 42800039 |
| Тип назначения | Полка стеллаж металлический Bonro ST-111 нагрузка 25 кг этажерка 172 х 56 х 34 см коричневая сборная лофт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 560 мм |
| Глубина стеллажа | 340 мм |
| Высота стеллажа | 1720 мм |
| Основные | |
| Вариант установки | Напольный |
| Тип полок | Прямые |
| Назначение стеллажа | Для спорттоваров, Для непродовольственных товаров, Для бытовой химии, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты) |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип | Стеллаж |
| Материал изготовления | |
| Материал полки | ДСП |
- Цена: 2 166 ₴





