
Батут с защитной сеткой Atleto уличный спортивный 140 см круглый зеленый на ножках с матом нагрузка 45 кг SPL
2 450 ₴
- Готово к отправке
- Код: bo-21000402
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавці.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник: Atleto
Діаметр 140 см (4,5 ft)
Кількість опор сітки 6
Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання).
Додаткові переваги:
Наявність віх комплектуючих до всіх розмірів батутів Atleto
Інструкція по зборці
Інструкція по експлуатації.
Покращення фізичного стану;
Поліпшення кровообігу;
Спалювання калорій;
Поліпшення роботи легенів;
Поліпшення зовнішнього вигляду;
Розслаблення і поліпшення загального самопочуття.
]]>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 13.5 кг |
| Производитель | Atleto |
| Высота с сеткой | 160 см |
| Диаметр батута | 140 см |
| Максимальная нагрузка | 45 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21000402 |
| Тип назначения | Батут с защитной сеткой Atleto уличный спортивный 140 см круглый зеленый на ножках с матом нагрузка 45 кг |
- Цена: 2 450 ₴







