
Косметический столик Bonro, таулетный с зеркалом, в спальню, туалетные столики и консоли SPL SPL
4 763 ₴
- Нет в наличии
- Код: bo-20000014
Туалетний столик і стильний табурет з яскравою оббивкою ідеально впишуться в різні інтер'єри - як сучасні, так і більш класичні. Сидіння наповнене м'якою піною, щоб забезпечити максимальний комфорт при приготуванні макіяжу.
Столик зроблений з МДФ. Всі деталі представлених меблів виконані з великою ретельністю. Туалетний столик - ідеальний предмет меблів, який може бути вітриною спальні, гардеробу або навіть вітальні.
Колір білий
Глибина меблів: 40 см
Ширина меблів: 75 см
Висота меблів: 140 см.
Виконання: МДФ
Кількість ящиків: 4
Збірка: меблі для самостійної збірки
Матеріал оббивки: 100% поліестер
розміри:
стіл:
Висота: 69 см
Ширина: 71 см
Глибина: 40 см
стілець:
Висота: 44 см
Ширина: 39 см
Глибина: 28 см
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonro |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пуфик | Да |
| Тумба | 1 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 140 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Длина столика | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20000014 |
| Тип назначения | Косметический столик Bonro, таулетный с зеркалом, в спальню, туалетные столики и консоли |
- Цена: 4 763 ₴









