
Кресло офисное Bonro Manager 2 компьютерное черное с сеткой для офиса, стул рабочий на колесах (bo-47000010)
3 866 ₴
- В наличии
- Код: bo-47000010
Крісло Bonro Manager з сучасним дизайном ідеально підходить для будинку, офісу, обраних людьми, які проводять довгі часи за столом. Для людей, які хочуть мати чудовий стиль в своєму будинку, зручне крісло.
Виготовлене з високоякісної екошкіри і еластичної сітки, яка адаптується до спини.
Сидіння заповнене м'якою піною, стійкою до деформації.
Можливість вільного гойдання.
Блокування крісла в вертикальному положенні - для роботи.
Міцна, хромована основа з 5-ма прогумованими колесами.
Підлокітники виготовлені з міцного пластику.
Матеріал : тканина , сітка
Висота сидіння регулюється.
Інструкції та інструменти включені.
Максимальне навантаження - 120 кг.
Крісло для самостійної збірки.
Розміри :
Висота спинки – 66 см
Ширина крісла – 58 см
Мінімальна висота сидіння – 45 см
Максимальна висота сидіння – 55 см
]]>| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Производитель | Bonro |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 13 кг |
| Высота с учетом спинки | 55 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Глубина кресла | 47 см |
| Ширина кресла | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 47000010 |
| Тип назначения | Кресло офисное Bonro Manager 2 шт кресло компьютерное черное с сеткой для офиса, стул рабочий для дома |
- Цена: 3 866 ₴





