-28%


Профессиональная пила настольная сетевая DeWALT DWE7492: 2000 Вт, диск 250 мм SHO
46 000 ₴
32 899 ₴
- В наличии
- Код: to-DWE7492
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості DWE7492 ✔ Невелика вага і оптимізований компактний дизайн роблять цей інструмент портативним верстатом такого класу. ✔ Сталевий каркас захищає корпус пили від ударів і падінь на будівельному майданчику. ✔ Система зубчастої подачі направляючої, надійні передній і задній фіксатори направляючої і велика, чітка шкала роблять цей верстат надзвичайно точним і простим у використанні. ✔ Потужний двигун забезпечує високу продуктивність при роботі з різними матеріалами. ✔ Конструкція бічної напраляючої забезпечує ширину розпилу 825 мм для розкрою великих листових матеріалів ″в розмір″. ✔ Прецизійний литий стіл забезпечує високу чіткість і точність різу. ✔ Система захисту від перевантажень забезпечує високу продуктивність при роботі з твердою, мокрою або промерзлою деревиною. Технічні характеристики DWE7492 Виробник DeWALT Країна-виробник Китай Тип пилки циркулярна Джерело живлення мережеве Споживана потужність, Вт 2000 Діаметр диска, мм 250 Частота обертання, об/хв 4800 Діаметр отвору, мм 30 Макс. глибина різу під кутом 90, мм 77 Максимальний кут нахилу, град 48 Макс. глибина різу під кутом 45, мм 55 Розмір столу, мм 670 х 650 Вага, кг 26.5 Комплектація ✔ Пила настільна - 1 шт ✔ Пильний диск 24 ріжучих зуба - 1 шт ✔ Ключ - 2 шт ✔ Торцювальна направляюча - 1 шт ✔ Паралельна направляюча - 1 шт ✔ Штовхач - 1 шт ✔ Приладдя для видалення тирси Габаритні розміри упаковки DWE7492 Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм 745 630 425
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Состояние | Новое |
| Вес | 26.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина пропила под 45 градусами | 55 мм |
| Глубина пропила под 90 градусами | 77 мм |
| Диаметр диска | 250 |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Размеры разложенного стола | 670 х 650 мм |
| Тип назначения | Професійна пила настільна мережева DeWALT DWE7492 : 2000 Вт, диск 250 мм |
| Число оборотов диска | 4800 об/мин |
- Цена: 32 899 ₴










