Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание Дискова пила CS2800 Felső - багатофункціональний надійний інструмент призначений для виконання розпилів в деревині під різними кутами. Інструмент оснащений потужним 2800 Вт електромотором і розрахований на роботу з 235 міліметровими пильними твердосплавними дисками. Головною особливістю циркулярки є можливість роботи в стаціонарному положенні в перевернутому стані. Циркулярна пила CS2800 Felső ідеально підійде для використання на будівництві та в домогосподарстві. Завдяки невеликій вазі та розмірам, пила зручна для торцювання та поздовжньому розпилу заготовок з деревини. Діаметр диска 235 мм дозволяє працювати з найпоширенішими габаритами пиломатеріалів. Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача (на відповідній відстані від електромережі). Характеристики Источник питания Сеть Диаметр диска, мм 235 Потребляемая мощность, Вт 2800 Страна производитель Китай Длина сетевого кабеля 3 м Вес 6.5 кг Комплектация Диск 235 мм на 40 зубів Ключ затискний Інструкція з експлуатації Направляюча Гарантия 36 месяцев официальной гарантии от производителя Страна регистрации бренда Венгрия
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилювання | за 45° — 65 мм, за 90 ° — 85 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 4500 |
| Споживана потужність | 2800 |
| Тип призначення | Потужна дискова пила Felső CS2800 : 2800Вт, диск 235 мм, вага 6.5 кг |
- Ціна: 3 978 ₴











