-20%


Поршневий компресор 200 л GTM KCH2090-200L ремінний, 200 л, 4 кВт, 600 л/хв
49 998,75 ₴
39 999 ₴
- В наявності
- Код: to-27157
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий повітряний компресор 200 л GTM KCH2090-200L ремінний GTM KCH2090-200L - надійний та продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках та СТО. Основні переваги компресора GTM KCH2090-200L: Надійний двигун з мідною обмоткою потужністю 4 кВт Активне примусове охолодження двигуна і великі ребра теплообмінника на поршнях Два поршня зі збільшеним до 90 мм діаметром для більшої продуктивності 600 л/хв л 10 бар - робочий тиск Надійна автоматика Два виходи з швидкознімним з'єднанням 2 точні манометри Вбудований редуктор Вхідні повітряні фільтри Клапан аварійного скидання тиску Захист двигуна за стандартом IP54 Захисна сталева решітка для ременя Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м Компресор GTM KCH2090-200L Дерев'яна упаковка Характеристики Поршневий повітряний компресор 200 л GTM KCH2090-200L ремінний Потужність 4.0 кВт Вага 190 кг Розміри 125х46х92 см Номінальний тиск 10 бар Об'єм 0 ступенів 1 Кількість циліндрів 2 Конструкція Масляний Привід ремінної Живлення Від мережі 380 В Тип двигуна Електричний Тип компресора Поршневий Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Поршневий повітряний компресор 200 л GTM KCH2090-200L паска
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Основні | |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см |
| Довжина | 46 |
| Максимальний тиск | 10 |
| Обсяг ресивера | 200 л |
| Споживана потужність | 4000 |
| Продуктивність | 0.6 літр/хв |
| Тип призначення | Поршневий повітряний компресор 200 л GTM KCH2090-200L ремінний : 200л, 4 кВт, 600 л/хв |
- Ціна: 39 999 ₴





