-20%


Компресор повітряний поршневий 300 л GTM KCJ3100-300L стрічковий, 300 л, 11 кВт, 1500 л/хв.
127 117,50 ₴
101 694 ₴
- В наявності
- Код: to-27161
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий повітряний компресор 300 л GTM KCJ3100-300L ремінний GTM KCJ3100-300L - надійний і продуктивний компресор індустріального класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. майданчиках та СТО. Основні переваги компресора GTM KCJ3100-300L: Надійний 3-фазний двигун з мідною обмоткою потужністю 11 кВт Активне примусове охолодження двигуна і великі ребра теплообмінника на поршнях Три поршня зі збільшеним до 100 мм діаметром для більшої продуктивності Сталевий ресивер на 300 л 10 бар - робочий тиск Надійна автоматика Два виходи зі швидкознімним з'єднанням 2 точні манометри Регулятор робочого тиску Вхідні повітряні фільтри Клапан аварійного скидання тиску Захист двигуна за стандартом IP54 Захисна сталева решітка для ременя Мідний кабель КОМПЛЕКТАЦІЯ: Компресор GTM KCJ3100-300L Дерев'яна упаковка Характеристики Поршневий повітряний компресор 300 л GTM KCJ3100-300L ремінний Потужність 11 кВт Вага 190 кг Розміри 125х46х92 см3 Номін 1500 л/хв Кількість сходів 1 Кількість циліндрів 3 Конструкція Масляний Привід ремінний Живлення Від мережі 380 В Тип двигуна Електричний Тип компресора Поршневий Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Поршневий повітряний компресор 300 л LTM K00
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Основні | |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 300 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см |
| Довжина | 46 |
| Максимальний тиск | 10 |
| Обсяг ресивера | 300 л |
| Споживана потужність | 11 |
| Продуктивність | 0.15 літр/хв |
| Тип призначення | Поршневий повітряний компресор 300 л GTM KCJ3100-300L ремінний : 300л, 11 кВт, 1500 л/хв |
- Ціна: 101 694 ₴





