-20%


Автомобільний підйомник 2-х стійковий 4т 380 В GTM QJY240D 380 з верхньою синхронізацією (QJY240D 380), 2.2 Вт
149 028,75 ₴
119 223 ₴
- В наявності
- Код: to-33151
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний підйомник 2-х стійковий 4т 380В GTM QJY240D 380 з верхньою синхронізацією (QJY240D 380) GTM QJY240D 380 - це спеціалізоване обладнання, яке використовується для підйому транспортних засобів вагою до 5 т у процесі їх обслуговування, діагностики. Він є незамінним інструментом в автомайстернях, шиномонтажних станціях та навіть у гаражах для приватного використання. Переваги підйомника GTM QJY240D 380: Висока якість виготовлення Надійні електрогідравлічний механізм Простота у використанні та безпека Максимальна робоча вага 4 т Область застосування: Обслуговування та ремонт: Підйомник дозволяє отримати легкий доступ до нижньої частини автомобіля для виконання таких робіт, як: Заміна оливи у двигуні. Обслуговує вихлопну систему. Ремонт підвіски та трансмісії. Перевірка та заміна гальмівної системи. Шиномонтаж та балансування: Спрощує зняття та встановлення коліс, що робить його зручним для сезонної зміни шин або їх ремонту. Діагностика: Дає можливість механікам перевіряти стан днища автомобіля, підвіски та інших важкодоступних частин виявлення дефектів чи ушкоджень. Комплектація: Підйомник Двигун Панель управління Ємність для гідравлічного мастила Анкера Інструкція Характеристики Підйомник автомобільний 2-х стійковий 4т 380В GTM QJY240D 380 з верхньою синхронізацією (QJY240D 380) Габарити 3x74x2 2-х стійковий Вага 635.0 кг Макс. навантаження 4000 кг Час підйому/опускання 50 / 40 с Довжина задніх лап 890-1390 мм Довжина передніх лап 615-1150 мм Механізм підйому Електрогідравлічний Розблокування стопорів Механічна Відстань між стійками 2583 мм Синхрон 110 мм Висота підйому 1900 мм Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Підйомник автомобільний 2-х стійковий 4т 380В GTM QJY240D 380 з верхньою синхронізацією (QJY240D 380) Комплектація двигун, ємність для ємність для
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 380 В |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bідcтaнь між cтійкaми | 2583 мм |
| Вага (кг) | 635.0 |
| Висота підйому | 1900 мм |
| Час опускання | 40 |
| Час підйому | 50 |
| Висота підхоплення | 110 |
| Вантажопідйомність | 4000 |
| Дoвжинa задніx лaп | 890-1390 мм |
| Дoвжинa пepeдніx лaп | 615-1150 мм |
| Механізм підйому | Електрогідравлічний |
| Потужність двигуна | 2.2 |
| Розблокування стопорів | Механічне |
| Синхронізація | Верхня |
| Тип призначення | Підйомник автомобільний 2-х стійковий 4т 380В GTM QJY240D 380 з верхньою синхронізацією (QJY240D 380) |
- Ціна: 119 223 ₴

