Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прес пневмогідравлічний 40т GTM TY40002 з манометром GTM TY40002 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті. Переваги преса GTM TY40002: Висока якість виготовлення Надійні превмогідравлічний механізм для роботи вручну або за допомогою помпресора Максимальне робоче зусилля 40 т Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь Максимальна висота деталі 890 мм Ход штока при роботі 175 мм Область застосування пневмогідравлічний 40т GTM TY40002 з манометром Габарити 920xЗ70x1800 мм Тип Пневмогідравлічний Тип установки для підлоги Вага 254.0 кг Макс. навантаження 40 т Робочий хід 175 мм Висота проходу 890 мм Ширина проходу 1250 мм Країна торгової марки Україна Додаткові функції Манометр Стан товару Новий Комплектація Прес пневмогідравлічний 40т GTM TY40002 з манометром Комплектація прес, важіль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Манометр | Так |
| Виробник | GTM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 254 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота проходу | 890 мм |
| Максимальне зусилля | 40 |
| Робочий хід | 175 мм |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип призначення | Прес пневмогідравлічний 40т GTM TY40002 з манометром (32773) |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина проходу | 1250 мм |
- Ціна: 58 199 ₴




