Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Занурювальний насос комбінований Twin 14000 Premium Дуже потужний багатофункціональний комбінований занурювальний насос. Він поєднує переваги занурювального насоса для брудної та чистої води. З дуже хорошими результатами випробувань: потужний комбінований насос занурювальний TWIN 14000 Premium Там, де раніше були потрібні два різні насоси, сьогодні досить комбінованого занурювального насоса AL-KO TWIN 14000 Premium. Водночас, цей водяний насос є справжнім універсальним занурювальним насосом, який можна використовувати надзвичайно гнучко: будь то для перекачування та відкачування брудних рідин, таких як під час повені або в будівельних котлованах, або для використання чистої води, наприклад, відкачування води з ставків, ємностей з дощовою водою. Завдяки запатентованій системі TWIN-Combi Ви можете також осушити горизонтальну поверхню до 8 мм. Надійний універсал вражає своїм широким обладнанням 10-метровим кабелем, універсальним підключенням та термозахисним вимикачем, а також надзвичайно якісною роботою. Технічні характеристики комбінованого насоса TWIN 14000 Premium Багатофункціональний комбінований насос можна використовувати для водовідведення, як мобільно, так і стаціонарно, завдяки практичній інтегрованій ручці, 10-метровому кабелю живлення і вагою близько 8,2 кг. Завдяки своїм компактним розмірам 25,3 x 19,3 x 31,7 см, міцному і нержавіючому приводному валу з нержавіючої сталі, постійно змащеним шарикопідшипникам, які не вимагають поточного ремонту, міцним потрійним ущільнювачам та стійкому корпусу, Ви отримуєте дуже міцний. Він також справляється з брудним брудом у воді, оскільки для цього доступні дуже великі отвори для впуску. Обидві чисті та брудні рідини швидко та безпечно завантажуються з розміром частинок до 30 мм. Завдяки його сильній потужності 850W та подачі води в макс. 15 000 л/год. перекачування води проводиться за короткий час. Універсальний занурювальний насос AL-KO TWIN 14000 Premium оснащений інтегрованим датчиком рівня води: Це означає, що рівень води можна зручно встановлювати в автоматичному режимі, альтернативно горизонтальне відсмоктування можливе також і в ручному режимі. Передбачена для цього насоса глибина занурення в макс. 7 м. Завдяки висоті підйому води насосом до 10 м навіть більші глибини можна легко освоїти. Випускний насос має розмір 1,5 дюйми, що відповідає приблизно 47,8 мм. Кутове з'єднання під кутом 90° має універсальний роз'єм, і всі наявні у продажу розміри шлангів можна приєднати за допомогою комбінованого ніпеля. Примітка: Насос не підходить для питної води, а для технологічної води нижче 35°C. Також не підходить для використання в солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або воді, що містить пісок. Купити універсальний насос занурювальний AL-KO TWIN 14000 Premium або знайти альтернативи Занурювальний насос AL-KO - це дуже гнучка допомога при водовідведенні і поєднує всі переваги насосів для брудної і чистої води з горизонтальним відсмоктуванням в одному пристрої. Ви все ще шукаєте альтернативу? Ви отримуєте від нас комбінований занурювальний насос AL-KO TWIN 11000 Premium. Ви також отримуєте різні занурювальні насоси для різного використання. Переможець порівняння занурювальних насосів Портал vergleich.org випробував кілька занурювальних насосів і вибрав комбінований занурювальний насос AL-KO TWIN 14000 Premium як переможець порівняння. Особливо високо оцінили дуже високу продуктивність та простий перехід із режиму брудної води в режим чистої води. ОСОБЛИВОСТІ Ідеально підходить для вузьких свердловин завдяки вбудованому датчику рівня води Легке регулювання підніжжя насоса для переходу з режиму брудної води на режим чистої води Запатентоване комбіноване робоче колесо для надзвичайних потреб Оптимальний захист від корозії та конструкція з нержавіючої сталі забезпечують тривалий термін експлуатації. Розмір частинок до 30 мм, швидкість подачі води макс. 15000 л/год, висота подачі води до 10 м Технічні дані Мах продуктивність, л/год 15000 LPH мах висота подачі, м 10 M Потужність двигуна, Вт 1000 W Приземне всмоктування до, мм 8 MM Робочий механізм насоса 1-G ступінчастий. 30 MM Висота см 34.4 CM Ширина см 19.1 CM Вага брутто, кг 9.2 KG Довжина см 29.2 CM Довжина коробки см 30.8 CM Довжина шнура живлення, м 10 M Продуктова лінійка Premium Бренд AL-KO Комплектація Занурювальний комбінований інструкція з експлуатації; гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Дренажний |
| Якість води | Брудна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний напір | 10 м |
| Виробник | AL-KO |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 |
| Довжина мережевого шнура | 10 |
| Максимальна глибина занурення | 7 |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 |
| Споживана потужність | 1000 |
| Продуктивність л/г | 15000 л/г |
| Тип призначення | Потужний насос заглибний комбінований Twin 14000 Premium : 1000 Вт (112831) |
| Частота | 50 |
- Ціна: 6 159 ₴







