-20%


Відрізна машина GTM CM3000/380CI зі сталевою станиною (84005/380) 3000 Вт, 380 В, диск 400 мм (17817)
16 282,50 ₴
13 026 ₴
- В наявності
- Код: to-17817
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відрізна машина GTM CM3000/380CI із сталевою станиною (84005/380) Відрізна машина GTM CM3000/380CI - електричний пристрій для різання абразивним колом металевих труб, прутків, куточків. Дана модель живиться від електромережі 380В і при використанні споживає 3 кВт. Переваги відрізної машини GTM CM3000/380CI Заготовка, що обробляється, надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат Клиноремінна передача довговічна, проста в обслуговуванні, виконує роль запобіжної муфти. диску захищає користувача під час роботи Сталева станина підвищеної якості дозволяє працювати з важкими заготовками Ріжучий диск опускається і піднімається за допомогою довгої рукоятки, що забезпечує безпечну роботу CM3000/380CI зі сталевою станиною (84005/380) Потужність 3.0 кВт Вага 56 кг Кількість обертів 2880 об/хв Макс. діаметр диска 400 мм Товщина різання арматури 50 мм Товщина різання профілю 100 мм Товщина різання труб 135 мм Матеріал столу Сталь Живлення Від мережі 380 В Макс. кут повороту тисків 45 Посадковий отвір 32 мм Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Відрізна машина GTM CM3000/380CI зі сталевою станиною (84005/380)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Харчування | 380 В |
| Кількість обертів | 2880 об/хв об/хв |
| Макс. кут повороту лещать | 45 |
| Споживана потужність | 3000 |
| Тип призначення | Відрізна машина GTM CM3000/380CI зі сталевою станиною (84005/380) 3000 Вт, 380В, диск 400мм (17817) |
| Товщина різання арматури | 50 мм |
| Товщина різання профілю | 100 мм |
| Товщина різання труб | 135 мм |
- Ціна: 13 026 ₴



