-20%


Маска зварювальника GTM Titanium хамелеон (SUN9L GTM) DIN 4-8/9-13 (872755)
4 336,25 ₴
3 469 ₴
- В наявності
- Код: to-872755
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маска зварювальника GTM Titanium хамелеон (SUN9L GTM) Маска GTM Titanium створена для професійного захисту під час зварювальних робіт. Вона забезпечує надійний захист очей та обличчя від впливу ультрафіолетових та інфрачервоних променів, бризок розплавленого металу та інших небезпек, що виникають при зварюванні. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам, ці маски стануть незамінним помічником для будь-якого зварювальника. Особливості та переваги: Міцний корпус: Виготовлений із легкого пластику з високою температурою плавлення. Зручна фіксація: Регульоване ступінчасте кріплення дозволяє налаштувати розмір для комфортного носіння. Оптичний елемент: Розмір – 100х73 мм. Клас - 1/1/1/1 для чіткого огляду та захисту. Швидкість реакції: Перехід із прозорого в темний режим – 1/30000 с. Налаштування переходу з темного у світлий – 0,25-0,8 с (3 режими). Регульоване затемнення: У режимі зварювання - DIN 4-8/9-13. У прозорому режимі - DIN 3. Захист від УФ/ІК-випромінювання: Забезпечує безпеку при роботі зі зварювальною дугою. Кількість сенсорів дуги: 4 сенсори для точного спрацьовування. Режим шліфування: Наявність окремого режиму універсального використання. Тип живлення: комбіноване (фотоелемент та два змінні елементи живлення CR2450) Розмір картриджа: 133х114х9 мм. Легка конструкція: Вага всього 460 г для зручності навіть при тривалому використанні Витратні матеріали до маски GTM Power: Захисне скло пластикове Jasic 114х133 мм для маски (114.133.10) Використання захисного скла значно подовжує термін служби щитків зварювальника. Характеристики Маска зварювальника GTM Titanium хамелеон (SUN9L GTM) Вага 460 г Час включення 33.3 мкс Клас світлофільтру 1/1/1/1 Макс. рівень затемнення 13 DIN Мін. рівень затемнення 4 DIN Поле зору світлофільтра 100x73 мм Робоча температура -5..+55 С Розміри картриджа світлофільтра 133x114x9 мм Ступінь проникнення світла 3 DIN Тип світлофільтра хамелеон Додаткові функції регулювання часу затримки, регулювання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 4 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Вага | 0.46 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас світлофільтру | 1/1/1/1 |
| Мінімальна робоча температура | -5 |
| Поле зору світлофільтру | 100x73 мм |
| Розміри картриджа світлофільтра | 133x114x9 мм |
| Ступінь проникнення світла | 3 DIN |
| Тип призначення | Маска зварювальника GTM Titanium хамелеон (SUN9L GTM) DIN 4-8 /9-13 (872755) |
| Час увімкнення | 33.3 мкс |
- Ціна: 3 469 ₴




