Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маска зварювальника GTM Power хамелеон (S998F-VS GTM) Маска GTM Power створена для професійного захисту під час виконання зварювальних робіт. Вона забезпечує надійний захист очей та обличчя від впливу ультрафіолетових та інфрачервоних променів, бризок розплавленого металу та інших небезпек, що виникають при зварюванні. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам, ці маски стануть незамінним помічником для будь-якого зварювальника. Особливості та переваги: Міцний корпус: Виготовлений із легкого пластику з високою температурою плавлення. Зручна фіксація: Регульоване ступінчасте кріплення дозволяє налаштувати розмір для комфортного носіння. Оптичний елемент: Розмір – 95х36 мм. Клас - 1/2/1/1 для чіткого огляду та захисту. Швидкість реакції: Перехід із прозорого в темний режим – 1/25000 с. Налаштування переходу з темного у світлий – 0,25-0,8 с (3 режими). Регульоване затемнення: У режимі зварювання від DIN 9 до 13. У прозорому режимі - DIN 4. Захист від УФ/ІК випромінювання: Забезпечує безпеку при роботі зі зварювальною дугою. Кількість сенсорів дуги: 2 сенсори для точного спрацьовування. Режим шліфування: Наявність окремого режиму універсального використання. Тип живлення: Фотоелемент, що не потребує заміни батарейок. Розмір картриджа: 110х90х9 мм. Легка конструкція: Вага всього 460 г для зручності навіть при тривалому використанні Витратні матеріали до маски GTM Power: Скло для зварювальної маски 90х110 мм. Використання захисного скла значно подовжує термін служби щитків зварювальника. Характеристики Маска зварювальника GTM Power хамелеон (S998F-VS GTM) Вага 460 г Час включення 40 мкс Клас світлофільтру 1/2/1/1 Макс. рівень затемнення 13 DIN Мін. рівень затемнення 9 DIN Поле зору світлофільтра 95x36 мм Робоча температура -5..+55 С Розміри картриджа світлофільтра 110х90х9 мм Ступінь проникнення світла 4 DIN Тип світлофільтра хамелеон Додаткові функції регулювання часу затримки, регулювання затемнення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Вага | 0.46 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас світлофільтру | 1/2/1/1 |
| Мінімальна робоча температура | -5 |
| Поле зору світлофільтру | 95x36 мм |
| Розміри картриджа світлофільтра | 110х90х9 мм |
| Тип призначення | Маска зварювальника GTM Power хамелеон (S998F-VS GTM) : DIN 9-13 (872751) |
| Час увімкнення | 40 мкс |
- Ціна: 1 173 ₴





