-20%


Плиткоріз GTM AL1801A електричний, 1.75 кВт, 180 см різ плитки, диск 120 см (36480)
81 421,25 ₴
65 137 ₴
- В наявності
- Код: to-36480
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз GTM AL1801A електричний (1800 мм) Плиткоріз GTM AL1801A - професійний верстат з функцією автоматичної подачі каретки з диском, призначений для різання керамічних, мармурових та гранітних плит. Різання відбувається з подачею води до зони різання. Алмазний диск, що йде в комплекті, підходить для різання керамічної плитки і керамограніту. Електроплиткоріз ідеально підходить як для стаціонарної, так і мобільної роботи завдяки своїй конструкції. Оснащений складними ніжками та вбудованими колесами для пересування. Переваги плиткорізу GTM AL1801A професійне обладнання високооборотний двигун на 1750 Вт з броньованим статором та ротором при роботі використовуються алмазні диски діаметром 120 мм зі швидкістю обертання 14000 об/хв. максимальна товщина різання плитки 38,5 мм, а довжина 1800 мм. каретка двигуна переміщається сталевою напрямною верстатного типу, що знаходиться в середині алюмінієвого захисного кожуха з системою захисту від попадання абразиву; пульт керування з автоматичною подачею ріжучого диска та можливістю зміни швидкості подачі каретки; функція автоматичного повернення каретки з диском у вихідне положення; система подачі води з двох сторін від різального диска забезпечує чистий зріз, довговічність диска та роботу без пилу; лазерний покажчик лінії розрізу; компактно складається, завдяки чому зручний у транспортуванні та зберіганні; є можливість регулювання кут різання від 90 до 45 ° розширювачі столу в комплекті; Комплектація Плиткоріз Розширювачі столу Ріжучий диск Набір інструментів для складання плиткорізу Інструкція Гарантійний талон Характеристики Плиткоріз з автоподачею GTM AL1801A електричний (1800 мм) Тип Плиткоріз Вага 45.0 кг Глибина різу 38.5 мм Макс. діаметр диска 120 мм Робоча довжина 1800 мм Особливості Лазерний цілеуказатель Потужність двигуна 1.75 кВт Потужність двигуна (к.с) 2.38 к.с Харчування Від мережі 220 В Охолодження Є Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Плиткоріз з автоподач Комплектація Набір інструментів для збирання плиткорізу, розширювачі столу, Ріжучий диск
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр диска | 120 мм |
| Максимальна глибина різу | 38.5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1800 мм |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Охолодження | є |
| Споживана потужність | 1.75 |
| Потужність двигуна (к.с) | 2.38 к.с |
| Робоча довжина | 1800 мм |
| Тип призначення | Професійний плиткоріз з автоподачею GTM AL1801A електричний: 1.75 кВт,180см різ плитки, диск 120 см (36480) |
| Частота | 50 |
| Швидкість обертання | 14000 об/хв |
| є можливість регулювання кут різання | від 90 до 45 ° |
- Ціна: 65 137 ₴





