Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Makita DUC101Z – це компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пилка, призначена для швидкого та точного обрізання гілок, чагарників та дрібних дерев'яних матеріалів. Оснащена сучасним безщітковим двигуном, ця модель забезпечує високу ефективність та довговічність. Пила працює від 18В акумуляторів системи LXT, має шину довжиною 100 мм, автоматичне змащення ланцюга та безключову систему натягу. Завдяки легкій вазі (близько 1,3 кг без акумулятора) та ергономічному дизайну DUC101Z ідеально підходить для роботи однією рукою навіть у важкодоступних місцях. Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC101Z (без АКБ): переваги Багатофункціональна, проста у використанні, легка та компактна пилка для обрізання дерев та чагарників у саду і не тільки Нова заміна та регулювання натягу пилкового ланцюга без використання інструментів (просто послабте і знову затягніть пил) Автоматична мастила ланцюга Компактний і легкий двигун Makita BL для підвищення ефективності роботи Важіль блокування доступний з обох боків Рухомий захисний кожух закриває верхню частину напрямної шини і поступово відкривається ширше в міру того, як пиляльний ланцюг глибше врізається в гілку. Пиляльний ланцюг: 80TXL 100 мм Вікно для спостереження за маслом для ланцюга дозволяє оператору легко перевірити рівень масла. М'яка ручка Електричне гальмо для максимальної продуктивності BRAKE Технологія Extreme Protection Technology (XPT) розроблена для підвищення пило- та вологопроникності при роботі в строгих умовах. Схема захисту акумулятора захищає від перевантаження, надмірного розряду та перегріву Зверніть увагу, що акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC101Z (без АКБ): технічні характеристики Напруга акумулятора 18 В Тип акумулятора Літій-іонний, LXT Тип двигуна безщітковий Крок ланцюга 0,325 " Довжина розпилу 100 мм Швидкість ланцюга 8 м3 с0 Вт Рівень шуму: звукова потужність 87 дБ(А) Розміри (Д х Ш х В) 408 х 90 х 249 мм Вага без АКБ 1.3 кг Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC101Z (без АКБ): комплектація Шина та ланцюг 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Довжина шини | 100 мм |
| Виробник | Makita |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 |
| Тип призначення | Професійна акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC101Z : шина 100 мм (без АКБ) |
- Ціна: 8 999 ₴











