-20%


Мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K 5 Classic, 2.1 кВт, 145 бар, 500 л/год мінімийка
11 248,75 ₴
8 999 ₴
- В наявності
- Код: to-1.950-700.0
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС Мінімийка високого тиску K 5 Classic Мінімийка високого тиску Kärcher K 5 Classic поєднує максимальну зручність і повну потужність. За допомогою передової системи зберігання шланг високого тиску можна легко та надійно намотати на передню кришку після використання. Завдяки компактним розмірам весь пристрій легко транспортувати та зберігати будь-де – на полиці або в багажнику автомобіля. Телескопічна ручка, що регулюється по висоті, забезпечує ще більшу зручність при роботі. Він також оснащений тригерним пістолетом Quick Connect, 8-метровим шлангом високого тиску, струминною трубкою Vario Power (VPS), грязьовою фрезою та фільтром для води. Миття високого тиску K5 Classic з універсальним двигуном та продуктивністю за площею 40 м²/год ідеально підходить для регулярного використання при видаленні помірних забруднень. Особливості та переваги Зберігання шланга на корпусі апарата Шланг можна легко підвісити на передній кришці апарата. Телескопічна ручка Алюмінієва телескопічна ручка може бути висунута для транспортування та прибрана для зберігання. Робота з засобами для чищення Всмоктувальна трубка забезпечує обробку засобом для чищення. Засоби для чищення Керхер покращують результати прибирання і забезпечують захист поверхонь, що очищаються Зберігання аксесуарів на апараті Зручне і компактне зберігання аксесуарів. Технічні характеристики Параметри електромережі (В/Гц) 220 – 240 / 50 – 60 Тиск (бар/МПа) 20 – макс. 145/2 - макс. 14,5 Продуктивність (л/год) макс. 500 Потужність (м²/год) 40 Температура води на вході (°C) макс. 40 Потужність (кВт) 2,1 Довжина кабелю (м) 5 Колір Жовтий Маса (без приладдя) (кг) 5,59 Вага (з упаковкою) (кг) 8 Розміри (Д×Ш×В) (мм) 188 x 252 x 448 Комплектація Пісто Грязьова фреза Шланг високого тиску: 8 м Адаптер підключення до садового шлангу 3/4" Оснащення Система Quick Connect на апараті Подача миючого засобу через: Всмоктування Телескопічна ручка Вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Виробник | Karcher |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 252 мм |
| Вага | 5.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер підключення до садового шлангу | 3/4 " |
| Висота | 445 см |
| Глибина | 188 см |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Максимальна продуктивність | 500 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 145 |
| Споживана потужність | 2100 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 40 |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип призначення | Потужна мийка високого тиску (керхер) для авто Karcher K 5 Classic : 2.1 кВт, 145 бар, 500 л/год мінімийка |
| Шланг високого тиску | 8 м |
- Ціна: 8 999 ₴








