Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарський пилосос WD 1 Classic За своєю компактною конструкцією апарат WD 1 Classic з моторною частиною чорного кольору вражає високою силою всмоктування та енергоефективністю – номінальна споживана потужність складає всього 850 Вт. Він гарантує чудові результати збору сухого та вологого сміття як дрібних, так і великих розмірів. Цей пилосос вологого та сухого прибирання оснащений міцним 12-літровим пластмасовим сміттєзбірником, 3-метровим кабелем, шлангом, що всмоктує, довжиною 1,8 м з прямою рукояткою, насадкою для підлоги зі вставками, поролоновим фільтром і фільтр-мішком з нетканого матеріалу. Крім того, в апараті передбачена практична функція видування, що служить для видалення сміття з місць, де його важко прибрати пилососом. Панель у верхній частині апарата забезпечує надійне укладання інструментів та дрібних деталей, таких як цвяхи або шурупи. Він також вражає компактністю при зберіганні, замками Pull & Push та ручкою ергономічної форми, що забезпечує зручне перенесення. Особливості та переваги Компактність конструкції Гнучкість у застосуванні та широкі функціональні можливості. Зберігання апарату з економією місця. Практична функція видування Практична функція видування допомагає скрізь, де не вдається пропилососити Легке видалення бруду, наприклад з гравійної доріжки. Флісовий фільтр-мішок 3-шаровий нетканий матеріал виключно міцний на розрив. Для тривалої роботи зі стабільною силою всмоктування та ефективною фільтрацією пилу. Панель для укладання дрібних предметів Для надійного укладання інструментів та дрібних предметів (цвяхів, шурупів тощо). Можливість закріплення рукоятки на корпусі пилососа Під час перерв у роботі рукоятка швидко закріплюється у верхній частині пилососа. Оптимальне поєднання апарату з всмоктувальним шлангом та насадкою для підлоги Забезпечує оптимальні результати збору будь-якого сміття – сухого чи вологого, великого чи дрібного. Максимальна зручність та універсальність у використанні. Система блокування "Pull&Push" Для простого, швидкого та надійного відкривання та закривання контейнера Ергономічна ручка для перенесення Можливість легкого та зручного транспортування апарату. Технічні характеристики Номінальна потужність, що споживається (Вт) 850 Розрідження (мбар) макс. 220 Витрата повітря (л/с) макс. 42 Об'єм сміттєзбірника (л) 12 Матеріал контейнера для сміття Пластик Колірна частина Моторна частина Жовтий Контейнер Чорний Довжина кабелю (м) 3 Номін. діаметр аксесуарів (мм) 35 Напруга (В) 220 / 240 Частота (Гц) 50 / 60 Рівень звукового тиску (дБ(А)) 74 Колір Чорний Маса (без приладдя) (кг) 3,637 Вага (з упаковкою) (кг) 5,563 Розміри (Д) 378 Комплектація Довжина всмоктуючого шланга: 1.8 м Тип всмоктуючого шланга: з прямою рукояткою Матеріал всмоктуючого шланга: Пластик Кількість всмоктувальних трубок: 2 шт. Довжина всмоктувальних трубок: 0.5 м Номінальний діаметр всмоктувальних трубок: 35 мм Матеріал всмоктувальних трубок: Пластик Насадка для вологого та сухого прибирання: зі вставками Щілинна насадка Флісовий фільтр-мішок: 1 шт. Поролонновий фільтр: 1 шт. Оснащення Поворотний вимикач (увімкн./вимк.) Функція повітродувки Закріплення рукоятки у верхній частині апарата Додаткові тримачі для приладдя у верхній частині апарату Простір для зберігання дрібних деталей Складна ручка для перенесення Зберігання аксесуарів на корпусі Колеса без функції блокування: 4 шт. Області застосування Тераси Інтер'єр автомобіля Гараж Прибирання у підвалі Рідини Прибирання на вході до будинку Прибирання у майстерні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря (л/с) | 42 |
| Висота | 378 см |
| Довжина | 349 |
| Довжина шнура | 3 шт. |
| Довжина всмоктуючого шлангу | 1.8 м |
| Ємність бака | 12 л |
| Вага без приладдя | 4.363 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 0.85 кВт |
| Номінальний діаметр подовжувальних трубок | 35 мм |
| Розрідження | 220 мбар |
| Тип призначення | Професійний пилосос Karcher WD 1 Classic : 850 Вт, 12л (1.628-411.0) |
| Частота струму | 50 |
| прибирання | сухого та вологого прибирання |
- Ціна: 2 499 ₴











