-20%


Пилосос Karcher NT 30/1 Tact L, 1380 Вт, бак 30 л, сухе/вологе (1.148-201.0)
27 498,75 ₴
21 999 ₴
- В наявності
- Код: to-1.148-201.0
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання NT 30/1 Tact L Для швидкого та ефективного прибирання машин, техніки, майстерень та будівельних об'єктів: пилосос сухого та вологого прибирання Kärcher NT 30/1 Tact L – універсальний апарат для професійних працівників з різних галузей виробництва. Цей компактний багатофункціональний пилосос оснащений вражаючою системою автоматичного очищення фільтру Tact та вологостійким плоским складчастим фільтром з поліефірного шовку PES, що забезпечує ефективне прибирання великої кількості дрібного пилу протягом тривалих робочих інтервалів. Бруд та рідини можуть бути зібрані в міцний 30-літровий контейнер з відбійником та міцними металевими поворотними роликами. Управління та робота з пилососом відрізняються простотою та зручністю завдяки новому центральному поворотному вимикачу. Апарат поставляється з новими, модернізованими аксесуарами, які зручно розміщуються у спеціальних відсіках на корпусі пилососу. Прогумовані поверхні та продумані варіанти кріплення дозволяють розмістити різний інструмент та коробки на плоскій кришці пилососа, і навіть можуть бути прикріплені до неї. Особливості та переваги Міцний контейнер з відбійниками та металевими поворотними роликами Міцні металеві ролики гарантують гарну маневреність та необмежену мобільність на будівельних майданчиках Міцний контейнер захищає апарат від ударів та поштовхів. Зберігання гнучкого шлангу та кабелю живлення. Безпечне кріплення шлангів різної довжини та діаметру. Кабель живлення завжди може бути акуратно зберігатися для транспортування Знімний корпус фільтра З кожухом фільтра, видалення і заміна фільтра без пилу. Неправильно вставити плоский складчастий фільтр неправильно. Центральний поворотний перемикач Зручне перемикання за допомогою центрального поворотного перемикача. Автоматична система очищення фільтру Tact Забезпечує стабільно високу силу всмоктування та ефективність фільтрації. Автоматичне очищення фільтру за допомогою потужних пневматичних ударів. Ергономічний дизайн для економії часу та продовжений термін експлуатації фільтра. Технічні характеристики Рід струму (число фаз) (~) 1 Напруга (В) 220 / 240 Частота (Гц) 50 / 60 Витрата повітря (л/с) 74 Розрідження (мбар/кПа) 273 / 27,3 Об'єм сміттєзбірника (л) 30 Матеріал контейнера для мус. 1380 Стандартна номінальна ширина ( ) DN 35 Довжина кабелю (м) 7,5 Рівень звукового тиску (дБ(А)) 69 Колір антрацит Маса (без приладдя) (кг) 13,5 Вага (з упаковкою) (кг) 17,924 Розміри (Д×Ш 0×0) Комплектація Довжина всмоктуючого шланга: 2.5 м Коліно: Пластик Кількість всмоктувальних трубок: 2 шт. Довжина всмоктувальних трубок: 550 мм Матеріал всмоктувальних трубок: З нержавіючої сталі Кількість фільтр-мішків: 1 шт. Матеріал фільтр-мішків: Фліс Ширина насадки для вологого та сухого прибирання підлоги: 360 мм. Щілинна насадка. Антистатична підготовка Система очищення фільтра: Автоматична система очищення фільтра Tact Ударостійкий бампер по периметру Ступінь захисту: II Фіксуючий механізм для поворотного ролика Області застосування Підходить для вологого та сухого прибирання пилососом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 580 см |
| Довжина | 560 |
| Довжина всмоктуючого патрубка | 5.5 м |
| Довжина шнура | 7.5 шт. |
| Ємність бака | 30 л |
| Вага без приладдя | 13.5 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 1.38 кВт |
| Особливості | вологе / сухе прибирання |
| Розрідження | 273 мбар |
| Тип призначення | Професійний пилосос Karcher NT 30/1 Tact L : 1380Вт, бак 30л, сухе/вологе (1.148-201.0) |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 21 999 ₴





