-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова електрична пилка Vitals EKZ 2240m – це потужний та надійний інструмент. Призначена для швидкого розпилювання свіжої, мокрої та сухої деревини різної товщини та конфігурації. Також застосовується для заготівлі дров з колод малого та середнього діаметру, розпилювання деревостружкових плит. Характеризується високою якістю виконання, технічною досконалістю, використанням високоякісних комплектуючих. Завдяки застосуванню потужного двигуна та великої швидкості руху ланцюга, має відмінну продуктивність. Пила забезпечена шиною найзручнішого та найпоширенішого розміру – 16 дюймів. Важливою перевагою електричної пилки перед бензиновими є простота експлуатації та обслуговування. Завдяки відсутності вихлопних газів та парів бензину пилкою можна працювати навіть у непровітрюваних приміщеннях. Електрична пила економічніша за бензинові аналоги і краще збалансована. Ланцюгова електрична пилка Vitals EKZ 2240m - незамінний інструмент у домашньому господарстві. Потужний надійний двигун Пила має потужний електричний двигун 2200 Вт, який забезпечує високу швидкість руху ланцюга. Обмотки статора і ротора двигуна зі 100% міді витримують більш високу робочу температуру, ніж аналогічні алюмінію або мідно-алюмінієвого сплаву. Захист двигуна від перевантаження Електронна система плавного пуску зменшує пусковий струм, що дозволяє плавно запустити та розігнати електродвигун без ривків та стартових перевантажень. Оптимальне компонування Пила Vitals EKZ 2240m значно ергономічніша за інші моделі. Поздовжнє розташування двигуна робить пилку компактнішою і маневренішою. Продуктивна пильна гарнітура Інструмент оснащений пиляльною гарнітурою Vitals. Швидкість руху ланцюга (14 м/с) забезпечує високу продуктивність. Маслоподача Автоматичний насос із металевою приводною шестернею забезпечує постійне мастило робочих механізмів. Масляний бачок має індикатор рівня олії. Це допомагає вчасно дозаправити бачок, уникнути роботи «всуху». Швидкознімні щітки Інструмент має швидкознімні вугільні щітки, що скорочує час на їх заміну. Безпека експлуатації Для виключення ненавмисного запуску пила оснащена кнопкою блокування випадкового увімкнення. Від травмування у разі віддачі або «зворотного удару» оператора захищає аварійне гальмо ланцюга. Час спрацьовування гальма – всього 0,12 с. Гачок для фіксації електрокабелю зменшує небезпеку випадкового відключення живлення та підвищує зручність при роботі. Міцний редуктор Шестерні редуктора виготовлені з особливо міцної сталі. Це значно збільшує ресурс роботи. Інструмент характеризується високою якістю збирання. На електричну пилку Vitals Master EKZ 2240m встановлено гарантійний термін 36 місяців. Особливості ланцюгової пили електричної Vitals EKZ 2240 ергономічний дизайн; потужний двигун; плавний запуск; поздовжнє розташування двигуна; подвійна система безпеки: блокування від випадкового включення, аварійне гальмо ланцюга; автоматичний масляний насос; металеві шестерні редуктора; швидкознімні вугільні щітки. Характеристики Пила електрична Vitals EKZ 2240m Напруга, В 230 Частота струму, Гц 50 Максимальна потужність, Вт 2200 Час спрацьовування гальма ланцюга, з 0,12 Товщина провідної ланки ланцюга, дюйм 0,05 Швидкість ланцюга 1 м ланок ланцюга, шт 57 Крок ланцюга, дюйм 3/8 Мастило ланцюга автоматичне Об'єм масляного бака, мл 130 Габарити упаковки, мм 550х215х250 Вага нетто/брутто, кг 5,1 / 5,9
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Довжина шини | 406 мм |
| Виробник | Vitals |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2200 |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 |
| Тип призначення | Професійна пила електрична Vitals EKZ 2240m шина 40 см (148185) |
- Ціна: 3 551 ₴










