
Акумуляторний скарифікатор Einhell GC-SC 36/31 Li Solo, з АКБ 2 шт -18V 5.2 Ah
15 873,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: to-3420660 4512147 -2
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карифікатор акумуляторний Einhell GC-SC 36/31 Li - Solo лінійки Power X-Change system серії Classic є потужним і надійним садовим пристроєм, який є незамінним помічником при скарифікації ділянок від малих до середніх розмірів для підтримки здорового газону. Будь-який газон після 2 – 3 років починає деградувати, з'являються залисини, бур'яни, кущі з трави та залишки сухої трави, що відмерла. Щоб повернути такий газон до життя, нам не обійтися без скарифікатора (вертикуттера, аератора). Карифікатор акумуляторний Einhell GC-SC 36/31 Li-Solo своїми 8 ножами вичісує стару траву і бур'яни на рівнях без занурення в грунт, а при зануренні в грунт підрізає живе коріння трави, що сприяє більш рівномірному і густому розростанню газону, а також проникнення повітря та вологи та сприяє засвоєнню ґрунтом поживних речовин, що дає Вашому газону можливість дихати. Для цієї мети потужний двигун Einhell Brushless (Безщітковий) забезпечує достатній момент, що крутить, для безперервної обробки з послідовно хорошими результатами. Завдяки регулюванню робочої глибини в 3-рівні, скарифікатор може бути добре пристосований до вимог ґрунту та рослинності. Додаткове положення для паркування захищає ножі. Для полегшення роботи у складних умовах та зменшення навантаження на газон аератор оснащений великими колесами. Пристрій має міцний корпус із високоякісного ударостійкого пластику. Завдяки складній ручці акумуляторний скарифікатор GC-SC 36/31 Li - Solo займає менше місця зберігання. Рекомендується для газонів площею 300 м². Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 2 шт-18V 5.2 Ah і зарядним пристроєм. Особливості акумуляторного скарифікатора Einhell GC-SC 36/31 Li - Solo: - лінійка інструменту Power X-Change system – Для роботи необхідно використовувати батареї 2 шт. - 18 В - Потужний двигун Einhell - шарикопідшипниковий барабан з 8 ножами з нержавіючої сталі - Центральне регулювання глибини скарифікації, 3 рівні + паркувальне положення - складна направляюча з швидкознімними важелями - Регульована по висоті направляюча з пред'єднувачем з швидкознімальними важелями - Двохточковий контроль Широкі колеса мають менший вплив на газон. - ударостійкий пластиковий корпус - рекомендується для газонів площею до 300 м кв (залежно від батарей) - Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 2 шт-18V 5.2 Ah та зарядним пристроєм. - опціонально розширюваний аераційним роликом і травозбірником ХАРАКТЕРИСТИКА Бренд Einhell Код виробника: GC-SC 36/31 Li-Solo Артикул 3420660 Акумулятор: 2 х Li-ion 18В (36 В) 5.2 Ah Площа газону на одному заряді: 200-200 кв. шт. x 18B 5,2Аh) Регулювання висоти скарифікації: -3/3/6/9 мм Ширина обробки: 31 см Ножі: 8 шт. Колеса передні/задні: 180 мм/100 мм Вага нетто: 10 кг Вага: 12 кг Розміри в упаковці: 60×46×33 см Гарантія: 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина обробки | 310 мм |
| Виробник | Einhell |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 Ah мА/год |
| Двигун | щітковий |
| Колеса передні / задні | 180 мм / 100 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Площа газону на одному заряді: | Smax=350 кв.м (36В Li-ion 2 шт. x 18B 5,2Аh) |
| Регулювання висоти скарифікації | -3 / 3 / 6 / 9 мм |
| Тип призначення | Потужний скарифікатор акумуляторний Einhell GC-SC 36/31 Li - Solo : з АКБ 2 шт -18V 5.2 Ah, ширина обробки 31см (3420660 4512147) |
- Ціна: 15 873,75 ₴










