-20%


Садовий подрібнювач GTM DS2500/40 KIT + подовжувач 10 м (DS2500/40_KIT + ext.cord), 2500 Вт
8 748,75 ₴
6 999 ₴
- В наявності
- Код: to-83870
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40) GTM DS2500/40 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Як різальний інструмент використовується диск з двома встановленими ножами. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому значно зростає термін служби. Ця модель не комплектується спеціальним контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збирання відходів. Основні переваги GTM DS2500/40: Надійний індукційний безщітковий двигун з живленням від побутової мережі 220 В 2500 Вт - споживана потужність двигуна 2 ріжучих двосторонніх ножа з інструментальної сталі A8 2800 об/хв - частота обертання ножів 40 мм випадкового запуску подрібнювача Вологозахищена панель управління Металева протиріжуча пластина-напрямна Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko) Захист корпусу за стандартом IPx4 КОМПЛЕКТАЦІЯ: Садовий подрібнювач04 інструментів Подвійний мережевий GTM 10 м Інструкція з експлуатації Характеристики Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40) Матеріал Пластик Вага 18.0 кг Макс. діаметр гілки 40 мм Продуктивність 125 кг/год. Система подрібнення Ножі Наявність реверсу Немає Потужність двигуна 2500 Вт Живлення Від мережі 220 В Контейнер для збору Немає Призначення Гілки та листя Рівень шуму 108 дБ Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40) Комплектація комплект інструментів, штовхач, Подовжувач
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Основні | |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контейнер для збору | немає |
| Максимальна кількість оборотів | 2800 |
| Наявність реверсу | немає |
| Споживана потужність | 2500 |
| Продуктивність | 125 літр/хв |
| Тип призначення | Садовий подрібнювач GTM DS2500/40 KIT + подовжувач 10м (DS2500/40_KIT+ext.cord) : 2500 Вт, діаметр гілки 40 мм, ніж |
- Ціна: 6 999 ₴







