
Крісло офісне Bonro B-619 крісло комп'ютерне із сіткою для офісу оранжеви стілець тканинний робочий для дому
1 261 ₴
- Готово до відправки
- Код: bo-40030007
Крісло офісне Bonro B-619 крісло комп'ютерне із сіткою для офісу оранжеви стілець тканинний робочий для дому
Крісло Bonro — це пропонування для людей, які цінують високий комфорт і правильну підтримку всіх частин тіла

Крісло офісне Bonro B-619 у своєму цікавому сучасному дизайні підійде до інтер'єру будь-якого приміщення. Ергономічний офісний поворотний стілець — чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт під час роботи. Воно м'яке та комфортне, легко пересувається твердою поверхнею офісного кабінету або кімнати. Анатомічна будова спинки та сидіння дають велику перевагу цим моделям. Крісло має прогин у поперековій зоні, помірно жорстке, а отже, буде берегти Вашу спину від втоми, навантажень і збереже правильну поставу.
Стане приємним подарунком для людей, які проводять багато часу на роботі за робочим столом або вдома. Газліфт дає змогу регулювати висоту сидіння для дорослої людини.
Головними перевагами продукту є:
- міцна металева основа додатково хромована, що збільшує потенційний термін експлуатації;
- можливість регулювання висоти конструкції — це дає змогу користуватися кріслом людям будь-якого зросту та віку;
- дизайн крісла дає можливість експлуатації в будь-якому приміщенні.
- Колір — оранжевий.
- Материал обивки - сетка Textiline.
- Підлокітники нерегульовані;
- Основа стільця — хромована основа з прогумованими колесами.
Розмір:
- Висота крісла: 110 см;
- Глубина мебели: 50см;
- Ширина меблів: 50 см;
- Висота сидіння: 42-52 см;
- Висота спинки: 42 см;
- Ширина спинки: 43 см;
- Ширина сидіння: 50 см;
- Глибина сидіння: 50 см;
- Максимальне навантаження: - 120 кг
- Вага ― 7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Виробник | Bonro |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Ширина крісла | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40030007 |
| Тип призначення | Крісло офісне Bonro B-619 крісло комп'ютерне із сіткою для офісу оранжеви стілець тканинний робочий для дому |
- Ціна: 1 261 ₴








