
Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 183 см для стрибків синій круглий навантаження 90 кг без драбинки
3 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: bo-20000602
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 183 см для стрибків синій круглий навантаження 90 кг без драбинки
Батут Atleto дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Atleto
- Діаметр: 183 см (10 ft)
- Кількість пружин: 36
- Висота захисної сітки: 165 см
- Загальна висота разом з сіткою 215 см
- Середня поверхню стрибків: 211 см
- Кількість опор сітки: 6
- Кількість ніг: 3 подвійні (сталеві) U
- Товщина ніжок: 1,5 мм
- Максимальна вага користувача 90 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Atleto |
| Висота з сіткою | 215 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20000602 |
| Тип призначення | Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 183 см для стрибків синій круглий навантаження 90 кг без драбинки |
- Ціна: 3 984 ₴






