
Крісло офісне Bonro B-531 комп'ютерне офісне крісло еко шкіра чорне робочий стілець для офісу та дому
1 477 ₴
- В наявності
- Код: bo-42300147
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний офісний стілець Bonro B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Металева опора і хрестовина виготовляються з хромованої сталі, під сидінням встановлений механізм регулювання висоти посадки. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті якісною екошкірою.
Особливості :
Спинка виготовлена з міцного пластику.
Зручне велике сидіння з екошкіри
Регулювання висоти сидіння
Інструкція та інструменти входять в комплект
Легке збирання
Технічні характеристики :
Категорія товару: офісне крісло
Матеріал: поліпропілен, екошкіра
Максимальне навантаження: 120 кг
Амортизатор: газліфт
Загальна висота: макс. 78 см, мін. 72 см
Висота сидіння : мін. 40 см, макс. 50 см
Глибина сидіння: 36 см
Ширина сидіння: 47 см
]]>| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Виробник | Bonro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 82 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 45.5 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 32 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42300147 |
| Тип призначення | Крісло офісне Bonro B-531 комп'ютерне офісне крісло еко шкіра чорне робочий стілець для офісу та дому |
- Ціна: 1 477 ₴










