
Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см різнокольоровий для дому навантаження 120 кг (bo-21000131)
5 455 ₴
- В наявності
- Код: bo-21000131
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см різнокольоровий для дому навантаження 120 кг (bo-21000131)
Вуличний спортивний батут Atleto - найкращий спосіб розважитися і зміцнити своє здоров'я на свіжому повітрі!
Характеристика:
- Навантаження: 100 кг
- Пружин: 42 шт

Особливості батута :
- стійка конструкція з оцинкованої сталі
- міцна та висока сітка на замку
- жорсткі елементи та пружини надійно захищені завдяки накидці
- велика кількість пружин забезпечує безпеку та високу динаміку відскоку
- мат батута виготовлено з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання)

Технічні характеристики :
- Виробник : Atleto
- Гарантія: 24 місяців
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Діаметр рами: 252см
- Кількість ніжок: 3 U-подібні
- Накидка на пружини: ПВХ+ПЕ з наповнювачем піна EVA
- Пружини: 42 шт.,
- Сітка: поліетилен
- Висота сітки: 160 см
- Стовпці: оцинковані зовні/всередині, Φ25×1,0 мм
- Кількість стовпців: 6
- Загальна висота: 210 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 33 кг |
| Висота з сіткою | 210 см |
| Діаметр батута | 252 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Atleto |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | ПВХ |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21000131 |
| Тип призначення | Батут із захисною сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см різнобарвний для дому навантаження 100 кг |
- Ціна: 5 455 ₴








