
Батут із захисною внутрішньою сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см multikolor навантаження 100 кг (bo-21000123)
5 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: bo-21000123
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут із захисною внутрішньою сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см multikolor навантаження 100 кг (bo-21000123)
Вуличний спортивний батут Atleto - найкращий спосіб розважитися і зміцнити своє здоров'я на свіжому повітрі!
Характеристика:
- Навантаження: 100 кг
- Пружин: 42 шт

Особливості батута :
- стійка конструкція з оцинкованої сталі
- міцна та висока сітка на замку
- жорсткі елементи та пружини надійно захищені завдяки накидці
- велика кількість пружин забезпечує безпеку та високу динаміку відскоку
- мат батута виготовлено з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового випромінювання)
- батут із внутрішньою сіткою є безпечнішим через те, що стовпці та пружини перебувають поза стрибковим полотном

Технічні характеристики :
- Виробник : Atleto
- Гарантія: 24 місяців
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Рама: оцинкована зовнішня/внутрішня сторона, Φ38×1,2 мм
- Діаметр рами: 252 см
- Висота рами: 50 см
- Ніжки: оцинковані зовні/всередині, Φ35×1,1 мм
- Кількість ніжок: 3 U-подібні
- Накидка на пружини: ПВХ+ПЕ з наповнювачем піна EVA
- Пружини: 42 шт., дріт Φ3.0×130 мм
- Сітка: поліетилен
- Висота сітки: 160 см
- Стовпці: оцинковані зовні/всередині, Φ25×1,0 мм
- Кількість стовпців: 6
- Загальна висот: 210
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Висота рами батута | 50 см |
| Висота з сіткою | 210 см |
| Діаметр батута | 252 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Різні кольори |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | ПВХ |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21000123 |
| Тип призначення | Батут із захисною внутрішньою сіткою Atleto вуличний спортивний 252 см multikolor навантаження 100 кг |
- Ціна: 5 924 ₴










