
Крісло геймерське Bonro Elite ігрове з подушками регульоване навантаження 120 кг чорне на колесах (bo-42300107)
5 869 ₴
- Немає в наявності
- Код: bo-42300107
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло геймерське Bonro Elite ігрове з подушками регульоване офісне навантаження 120 кг чорне (bo-42300107)
Конструкція сидіння і спинки гарантує повну зручність використання протягом багатьох годин ігор або роботи.
Технічні характеристики:
- тип: крісло геймерське;
- максимальне навантаження: 120 кг;
- матеріал: метал + піна EPE + еко-шкіра;
- виробник: Bonro;
- додатково: кут нахилу спинки крісла, механізм гойдання, регулювання висоти сидіння; регулювання висоти підлокітника
- гарантія: 12 місяців.
Ідеально підходить для гравців, а також для людей, які проводять багато годин за комп'ютером або столом з хобі та професійних причин. Правильне розміщення стільця і правильне положення тіла дуже важливі для здоров'я і мінімізують ризик подальших проблем.

Особливості крісла:
- можливість регулювання висоти сидіння;
- можливість нахилу спинки;
- 2 подушки: під головою і під хребтом, які ефективно знімають напругу в шийній і поперековій областях;
- стабільна основа з 5 спицями;
- колеса, які не дряпають підлогу;

Розміри:
- Висота спинки зсередини: 79 см
- Глибина сидіння: 52,5 см
- Ширина сидіння: 35 см
- Ширина спинки в поперековій частині: 31 см
- Довжина підлокітника: 24 см
- Ширина підлокітника: 8 см
- Макс. висота спинки від землі: 129 см
- Мін. висота спинки від землі: 119 см
- Макс. висота сидіння: 54 см
- Мін. висота сидіння: 44 см
- Ширина підголівника: 26 см
- Плавне регулювання спинки: так
- Глибина крісла: 62 см
- Глибина крісла в розкладеному стані: 112 см
- Ширина крісла з підлокітниками: 68,5 см
- Ширина сидіння між підлокітниками: 51,5 см
- Макс. висота підлокітника від землі: 77,5 см
- Мін. висота підлокітника від землі: 57,5 см
- Регулювання висоти підлокітника: так, 10 см
- Колеса: з поліуретановим покриттям
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bonro |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 68.8 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 79 см |
| Глибина сидіння | 52.5 см |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Ширина спинки | 31 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42300107 |
| Тип призначення | Крісло геймерське Bonro Elite ігрове з подушками регульоване офісне навантаження 120 кг чорне |
- Ціна: 5 869 ₴






