
Крісло геймерське Bonro B-810 з 2 подушками регульоване офісне навантаження 120 кг чорно-червоне (bo-42300053)
3 455 ₴
- В наявності
- Код: bo-42300053
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло геймерське Bonro B-810 з 2 подушками регульоване офісне навантаження 120 кг чорно-червоне (bo-42300053)
Конструкція сидіння і спинки гарантує повну зручність використання протягом багатьох годин ігор або роботи.
Характеристика:
- Висота виробу: мін. -1240 мм; макс. - 1320 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
Ідеально підходить для гравців, а також для людей, які проводять багато годин за комп'ютером або столом з хобі та професійних причин. Правильне розміщення стільця і правильне положення тіла дуже важливі для здоров'я і мінімізують ризик подальших проблем.

Особливості крісла:
- можливість регулювання висоти сидіння;
- можливість нахилу спинки;
- 2 подушки: під головою і під хребтом, які ефективно знімають напругу в шийній і поперековій областях;
- стабільна основа з 5 спицями;
- колеса, які не дряпають підлогу;

Технічні характеристики:
- тип: крісло геймерське;
- максимальне навантаження: 120 кг;
- матеріал: метал + піна EPE + еко-шкіра;
- виробник: Bonro;
- додатково: кут нахилу спинки крісла, механізм гойдання, регулювання висот сидіння;
- гарантія: 12 місяців.
Розміри:
- Висота виробу: мін. -1240 мм; макс. - 1320 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 420 мм
- Висота сидіння у верхньому положенні: 500 мм
- Висота спинки: 810 мм
- Ширина спинки: 540 мм
- Довжина підлокітників: 370 мм
- Ширина підлокітників: 80 мм
- Висота підлокітників: 240 мм
- Вага: 13,6 кг
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 82x32x58 см
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Виробник | Bonro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорно-червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 131 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Ширина крісла | 50 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 81 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42300053 |
| Тип призначення | Крісло геймерське Bonro B-810 з 2 подушками регульоване офісне навантаження 120 кг чорно-червоне |
- Ціна: 3 455 ₴









