Koller Pool — торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс розташований в австрійському місті Фітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool містить акрилові та сталеві ванни; душові кабіни та двері; керамічні вироби та вироби з литого мармуру; гідромасажні системи й аксесуари для ванних кімнат.
Представлена для змивних бачків прихованого монтажу з малим ревізійним отвором і як простий в експлуатації, дасть змогу керувати дворежимною системою змиву (9/4.5 або 6/3 літра).
Якісні, приємні на дотик матеріали та зручні кнопки — все, що потрібно для завершення образу стильного інтер'єру!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал інсталяції | Пластик |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 190 мм |
| Глибина кнопки змиву | 50 мм |
| Ширина кнопки змиву | 270 мм |
| Комплектація | |
| Кнопка змиву | Так |
- Ціна: 749 ₴


