ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
Експлуатаційна надійність: Потужний електродвигун обладнаний термовимикачем з автоматичним перезапуском. Додаткова шевронна манжета та три ущільнення вала. Для стабільного пуску вихровий насос обладнаний клапаном автоматичного відведення повітря. Наявність вентиляційного клапана з вугільним фільтром забезпечує захист від переливу. Герметичний резервуар здатний витримувати надлишковий тиск. Наявність зворотних клапанів для запобігання перехресному та зворотному перебігу рідини в трубопровод.
Простий догляд і технічне обслуговування: Доступ до складників забезпечує конструкція із сухим електродвигуном. Електродвигун, насос і контролер становлять один компактний вузол, який можна легко демонтувати. Швидка заміна реле рівня без опускання рук усередину резервуара. Наявність додаткового зливу рідини з резервуара під час приєднання зливного шланга. Конструкція резервуара спроєктована з округленими кутами на дні, що мінімізує утворення застійних зон.
Легкий монтаж і заміна: Компактна конструкція дає змогу замінювати без додаткових сантехнічних робіт. Просте кріплення опор. Перехідник із вбудованим зворотним клапаном повертається на 360°, що дає змогу налаштувати нагнітання (вертикальне або горизонтальне).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 6.6 кг |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 640 Вт |
| Пропускна здатність | 14.4 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Кількість водозабірних точок | 7 |
- Ціна: 23 670 ₴


