Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостатичний клапан Herz TS-E 1" кутовий (1 7724 03) високої пропускної здатності, кутової. З'єднувач для радіатора з ущільненням "сфера-конус". Стандартна модель зі звичайною нарізною муфтою.
Підходить для будь-яких однотрубних систем, зокрема гравітаційних, а також для систем із великими витратами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Країна виробник | Австрія |
| Kvs | 1.5 куб.м/год |
| Діаметр різьблення другого торця | 1"Н |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальний перепад тиску | 0.2 бар |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип корпусу клапана | Кутовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 35 мм |
- Ціна: 1 184 ₴


